Jak jsem se stal obchodním ředitelem, aneb i Výběžek.eu musí z něčeho žít

Na otevření podstávkového domu v Lipové jsem se seznámil s místním  žurnalistou Markem Doušou (Reflex.cz), který provozuje web vybezek.eu. A protože občas hledám příležitosti  k reklamě právě jen ve Šluknovského výběžku a okolí,  zeptal  jsem se ho na možnost inzerce. Nebyla žádná, ale hodila by se.

Logo vybezek.eu

Slovo dalo slovo, dvakrát jsme se sešli a vymysleli jsme produky a ceník. A další možnosti ještě vytváříme. Plánujeme například sekci Práce ve výběžku.  Ode dneška začínáme s prodejem inzerce. Peníze  pomůžou, aby se web mohl dál rozvíjet a fungovat.

Pokud někoho zajímají čísla:

od 1.1. 2013  měl web  108.163 návštěv z toho 44.312 nových a zobrazil 214.705 stránek. Myslím, že na výběžek je to slušné.

Pokud  bude mít někdo zájem, rád za ním přijedu a domluvíme se na podrobnostech.

Těším se Vás.

 

About Martin Staník

Jmenuji se Martin Staník. Ač původně z Pardubic, před 8 lety jsem přesídlil do Šluknovského výběžku. Pomalu zapouštím kořeny v obci Lipová. Věnuji se internetovému marketingu, především SEO a PPC kampaním. Můžete mě znát ze Seznamu.cz, kde jsem v liberecké pobočce pracoval jako obchodník. Nyní na vlastní noze a spolupracuji s informačním portálem Vybezek.eu. Poslední dobou mě baví zahradničení a zajímám se permakulturu.

One comment

  1. Vakos (1 comments)

    Dobrý den,
    Chtěl bych Vás poprosit, kdyby jste mi mohl zaslat Váš email. Můj email (vasek.k@knet.cz)

    Předem Vám moc děkuji.