KUPčlánek.cz – nový pay-per-post systém přichází

Získávat kvalitní zpětné odkazy z relevantních zdrojů je cílem asi každého linkbuildera. Logo nového pay-per-systému Kupclanek.czJednou z možností je nechat si napsat článek na objednávku. Existuje několik možností, jak to udělat – například oslovit přímo server, který Vás zaujal, nebo využít systému pay-per-post (plať za článek), do kterého  si můžete zadat poptávku a posléze si vybrat z nabídek

webů, kteří jsou v systému zaregistrováni. V Čechách byli doposud dva aktivní provozovatelé – Placla a BackLinks Genius. S oběma mám celkem dobré zkušenosti, nicméně kvalita a nabídky blogů, jdou trvale dolů hlavně co se týče relevantnosti nabídek.

Vyplnit mezeru na trhu pay-per-postů tedy přichází nový systém Kupčlánek.cz. A ambice má velké  – to ovšem měly i předchozí projekty. Hlavní výhodou oproti nim by mělo být lepší zacílení (můžete si vybrat  web podle tématu, druhu, jeho hodnocení provozovatelem, Pageranku nebo Sranku) a nemělo by se stávat, že Vám příjdou nabídky od webů, které s vaší tématikou nemají nic společného. Bude možné oslovit i konkrétní web napřímo. K dnešnímu dni je v systému zaregistrováno 28 webů, ale předpokládám, že nabídka se brzo rozšíří. Bez toho by šance na úspěch byly takřka mizivé.

Kromě  článků, zde bude možné poptávat copywriting, nebo překlady, což pro někoho může být velkou přidanou hodnotou. Pro bloggery bude tento systém zajímavý také tím, nemá žádný minimální limit pro vyplácení peněz za články.

Uvidíme jak se novému systému bude dařit a do začátků mu přejeme hodně dobrých bloggerů i spokojených zákazníků. V případě, že máte zájem nový systém vyzkoušet, registraci můžete provézt zde.

 

 

About Martin Staník

Jmenuji se Martin Staník. Ač původně z Pardubic, před 8 lety jsem přesídlil do Šluknovského výběžku. Pomalu zapouštím kořeny v obci Lipová. Věnuji se internetovému marketingu, především SEO a PPC kampaním. Můžete mě znát ze Seznamu.cz, kde jsem v liberecké pobočce pracoval jako obchodník. Nyní na vlastní noze a spolupracuji s informačním portálem Vybezek.eu. Poslední dobou mě baví zahradničení a zajímám se permakulturu.

6 comments

  • Uzivatel (1 comments)

   Tak zde nikdy. System neprehledny. Jako poskytovatel prostoru jsem uverejnil clanky a v ramci dotazu na podpore jako slovak jsem udelal dve gramaticke chyby a podpora mne zacala arogantne opravovat. Navyse uz v lednu myslim probihala komunikace, kde jejich drzost na sebe nenechala dlouho cekat. Asi jim nebude chybet zastupce a poskytovatel prostoru s prednimi weby kategorie turisticky ruch a rekreacni ubytovani.. Takove chovani jsem jeste nevidel!! Tuto firmu urcite nikdy doporucovat nebudu

 1. Sisa (1 comments)

  Děkuji za tip, tato služba je pro mě novinka. Doufám, že se projektu bude dařit. Jisté nedostatky v podobných projektech také vidím, ale nevím jestli to není způsobeno tím, že jsme malá zemička, přeci jenom weby s angličtinou mají mnohem větší rozsah a asi není problém vybrat si dostatek tématických webů.

 2. jan xaver boštík (2 comments)

  chcete-li časem poznat váhu google penalty za pr farm text, tak pokračujte v klidu dál s placlou, blackgenuis a kupclanek. seznam.cz to unese, ale google ne, hoši

 3. slavajs (1 comments)

  Zajímavý článek. Tvůrcům a provozovatelům přeji jen to nejlepší. Čas ukáže jak se s tím tento projekt popere. Každopádně je tady další alternativní volba a to si myslím, že je jen dobře.