Ve spolupráci s firmou Evolution Group vyhlašujeme fotografickou soutěž na téma Šperky v mém životě. Fotografie budou vystaveny na webu Krásná se šperky Swarovski a rovněž je uveřejníme i na našem Facebooku.

A o co se bude hrát? Každý týden vylosujeme jednoho soutěžícího, který obdrží šperky se Swarovski elementns v hodnotě 500,- Kč a hlavní výhrou je poukaz v hodnotě 5.000,- Kč na šperky z produkce společnosti Evolution Group.

Soutěž končí k 30. 11. 2013 a hlavní výhra bude předána v prvním prosincovém týdnu.

Tak neváhejte a foťte 🙂 a nezapomeňte si přečíst pravidla fotosoutěže. V případě, že by byl technický problém problém s přihlášením do soutěže napište nám prosím na e-mail soutez.evolutiongroup(zavinac)gmail.com. Děkujeme.

Soutěž uzavřena. Výsledky najdete na webu www.krasna-se-sperky-swarovski.cz

About Martin Staník

Jmenuji se Martin Staník. Ač původně z Pardubic, před 8 lety jsem přesídlil do Šluknovského výběžku. Pomalu zapouštím kořeny v obci Lipová. Věnuji se internetovému marketingu, především SEO a PPC kampaním. Můžete mě znát ze Seznamu.cz, kde jsem v liberecké pobočce pracoval jako obchodník. Nyní jsem na vlastní noze a spolupracuji s informačním portálem Vybezek.eu. Poslední dobou mě baví zahradničení a zajímám se permakulturu.