Tenhle příspěvek berte čistě jako osobní neobjektivní postřeh z marketingu. Minulý týden mi přišel od Smartmailing.cz  e-mail s pozvánkou na on-line vysílání o Neurorestartu.  Chvíli jsem se díval a přiznám se Jiří Vokáč Čmolík na mě vůbec nepůsobil dobře. Prezentuje se jako odborník na lidský mozek, ale na mě působí, hlavně jako manipulátor a obchodník.

Nekupujte zajíce v pytli

Proč? Polopravdy a fakta vytržená z kontextu používá tak, aby podpořil svoje argumenty.

O tom, že Jiřímu Vokáčovi Čmelíkovi jde v první řadě o peníze nelze pochybovat. Zdroj: http://neurorestart.cz/kdo-je-jiri-vokac-cmolik/

Ve svém 21. denním programu nabízí řešení v podstatě všech zásadních problémů, hlavně těch zaměřených na peníze.  Ale pochybuji, že nákupem tohoto programu  za 4700 Kč si je vyřešíte. Podle všeho je tenhle projekt  úspěšný a ani se nedivím. Čmolík našel díru na trhu – rádoby rychlé řešení (finančních) problémů bezbolestně a snadno.  Celé je to lákavě zabalené a prezentované, stačí jen rozbalit mašli na balíčku a žít šťastně až do smrti.

Celému projektu nelze upřít propracovanost, autentičnost, dobře zpracovaný e-mail a video marketing podpořený remarketingem a zapojení sociálních sítí.  Podpora od Smartmailing.cz v podobě doporučujícího e-mailu je pro mě hodně diskutabilní. Beru to skoro jako prodej databáze třetí straně a hodně mi to vadí. Doufám, že mi v příštím mailu od nich nepřijde pozvánka na prodej hrnců …

 

 

 

About Martin Staník

Jmenuji se Martin Staník. Ač původně z Pardubic, před 8 lety jsem přesídlil do Šluknovského výběžku. Pomalu zapouštím kořeny v obci Lipová. Věnuji se internetovému marketingu, především SEO a PPC kampaním. Můžete mě znát ze Seznamu.cz, kde jsem v liberecké pobočce pracoval jako obchodník. Nyní jsem na vlastní noze a spolupracuji s informačním portálem Vybezek.eu. Poslední dobou mě baví zahradničení a zajímám se permakulturu.

Tags