Jmenuji  se Martin Staník.

Od roku 2004 jsem pracoval na portálu Seznam.cz  jako obchodník. Na jaře 2012 jsem rozhodl po školeních Marka Prokopa věnovat se  naplno internetovému  marketingu  jako freelancer.

V současné době jsem na volné noze a spolupracuji s agenturou Maglen v Děčíně. Zabývám se hlavně  PPC reklamou (Adwords, Sklik, Facebook) a trochu netradičně i optimalizací pro „zbožové“ vyhledávače – Zbozi.cz, Heureka.cz a Glami.cz s využitím aplikace Mergado.

A stále mě to ještě baví !

 

Mám rád přírodu.

Rád fotím a cestuju a teď mám čas i na zahrad – ničení.

Těším se až někam vyrazím. Podívete se na fotky z Ukrajiny 2012.

Kdyby jste od mne něco potřebovali, napište mi na email martin.stanik(zavinac)gmail.com, nebo zavolejte na telefon + 420 724 754 770.

 

 

 

About Martin Staník

Jmenuji se Martin Staník. Ač původně z Pardubic, před 8 lety jsem přesídlil do Šluknovského výběžku. Pomalu zapouštím kořeny v obci Lipová. Věnuji se internetovému marketingu, především SEO a PPC kampaním. Můžete mě znát ze Seznamu.cz, kde jsem v liberecké pobočce pracoval jako obchodník. Nyní jsem na vlastní noze a spolupracuji s informačním portálem Vybezek.eu. Poslední dobou mě baví zahradničení a zajímám se permakulturu.