Minulý týden, když  jsem jel domů, mě zaujala bílá louka v dálce. Kdyby nebyl květen, tak bych si myslel, že jsou to  zbytky sněhu. Nejdřív mě napadlo, že  jsou to odkvetlé pampelišky, ale pak jsem zjistil, že ta louka je celá posetá kopretinami. Nikdy jsem neviděl tolik kopretin pohromadě, tak jsem si tom musel vyfotit :-), bohužel jenom I phonem 4S, takže to není žádná skvělá kvalita.

Pár fotek jsem vyfotil a dávám je k volně dispozici. Třeba Vám dodají inspiraci, jako pozadí pro plochu  monitoru PC. A přijeďte se podívat, čeká Vás zachovalá příroda a odlehlá  místa, kde budete úplně sami.

About Martin Staník

Jmenuji se Martin Staník. Ač původně z Pardubic, před 8 lety jsem přesídlil do Šluknovského výběžku. Pomalu zapouštím kořeny v obci Lipová. Věnuji se internetovému marketingu, především SEO a PPC kampaním. Můžete mě znát ze Seznamu.cz, kde jsem v liberecké pobočce pracoval jako obchodník. Nyní jsem na vlastní noze a spolupracuji s informačním portálem Vybezek.eu. Poslední dobou mě baví zahradničení a zajímám se permakulturu.

Tags

| | | |