Asi před 5 lety jsem si zažádal o vystavení kreditní karty od GE Money Bank. Banka nabízela procenta z utracené částky a dokonce snad nulový poplatek za vedení karty.

Kartu jsem celkem pravidelně používal, mezitím banka zrušila bonusy za platbu zavedla vyšší poplatky za vedení karty, takže jsem si říkal, že tu službu nepotřebuji a když přišla nová karta, tak jsem ji už neaktivoval a nechal ji v šuplíku.

Tři měsíce se nic nedělo, takže jsem bral celou věc za uzavřenou. Minulý týden, ale přišel výpis ke kartě, kde si banka účtuje 45 Kč za vedení kreditní karty, která ale není aktivní. Ptám se, jak je tohle vůbec možné? Má někdo podobnou zkušenost? A je možné se proti tomu bránit? Díky za případné komentáře.

About Martin Staník

Jmenuji se Martin Staník. Ač původně z Pardubic, před 8 lety jsem přesídlil do Šluknovského výběžku. Pomalu zapouštím kořeny v obci Lipová. Věnuji se internetovému marketingu, především SEO a PPC kampaním. Můžete mě znát ze Seznamu.cz, kde jsem v liberecké pobočce pracoval jako obchodník. Nyní jsem na vlastní noze a spolupracuji s informačním portálem Vybezek.eu. Poslední dobou mě baví zahradničení a zajímám se permakulturu.